Menu
 Login:
 Hasło:
 
 Rejestracja
 Zapomniałeś hasła?

Kategorie
Budownictwo [2]
Dom i Ogród [2]
Edukacja [1]
Elektronika [1]
Hurtownie i sklepy [1]
Instytucje publiczne [0]
Internet i Komputer [1]
Motoryzacja [1]
Nieruchomości [3]
Prawo i finanse [1]
Producenci [2]
Przemysł [0]
Rozrywka i kultura [2]
Sport i rekreacja [0]
Transport [3]
Turystyka [0]
Usługi [10]
Zdrowie i uroda [6]
Statystyki
Online: 1
Online zalogowanych: 0
Ogłoszeń: 33
Rekomendujemy

W stolicy małopolski rekomendujemy kompleksowe remonty Kraków zarówno mieszkań jak i biur.

Firmy Krakowskie nie muszą już dbać o czystość we własnych biurach. W stolicy małopolski istnieje już wiele spółek oferujących sprzątanie biur już od 20 zł za m2. Polecamy: Błysk KrakówKrakowskie Sklepy:


Baza i Spis Firm z Krakowa

Firmy Kraków

Często nie jesteśmy świadomi jak wiele firm z różnych branż znajduje się w naszym mieście. Znamy tylko te największe i najpopularniejsze. Jest to wielkie niedopatrzenie! W Krakowie jest wiele małych oraz średnich firm oferujących swoje usługi na bardzo wysokim poziomie w atrakcyjnych cenach.

Interesujesz się biznesem bądź poszukujesz wspólnika? Pragniesz wyszukać firmę, która oferuje swoje usługi za przystępną kwotę? Jeśli tak, to bardzo dobrze trafiłeś! W naszej bazie krakowskich firm odnajdziesz wiele interesujących propozycji z różnych dziedzin. Wszystkie firmy, które odnajdziesz w tej bazie firm są solidne oraz godne zaufania. Z nami reklama Kraków jest o wiele łatwiejsza.

Profesjonalna baza firm z Krakowa i okolic. Wybierz odpowiedniego kontrahenta, usługodawcę, czy też producenta wykorzystując niniejszy spis przedsiębiorstw. Nasz katalog firm krakowskich prezentuje przedsiębiorców z każdej branży. Zachęcamy do poszukiwań.

Najnowsze Firmy z Krakowa:

Presto Pizza - Pizza Kraków

ul. Feliksa Konecznego 4/3u
31-216 Kraków
woj. Małopolskie

Pizzeria Presto Pizza zaprasza na przepyszną pizzę na telefon. Zapoznaj się z naszym menu i zadzwoń. Zakochasz się w naszej pizzy!

więcej 
Biuro nieruchomości Palace Estate Kraków

ul. Szlak 65/1002
31-153 Kraków
woj. Małopolskie

Biuro nieruchomości Kraków Palace Estate oferuje mieszkania, domy, lokale, działki na wynajem bądź sprzedaż.

więcej 
Studio Spa Aqua Sun

ul. os. Szklane Domy 1
31-972 Kraków

Siedziba gabinetu kosmetycznego Studio SPA AQUA SUN znajduje się w Krakowie. Jest tam zatrudniony wyszkolony personel, wykorzystujący tylko najlepszej klasy linie kosmetyczne. Propozycja adresowana jest do wszystkich, którzy pragną zadbać o odpowiednią pielęgnację skóry.

więcej 
Flotman Sp. z o.o.

ul. Al. Krasińskiego 1
31-111 Kraków

Zlokalizowana w Krakowie firma Flotman ma ogromne doświadczenie w rozpowszechnianiu systemów GPS i GPRS. Propozycja skierowana jest do zakładów z całego kraju. Pośród zadowolonych nabywców znajduje się KPRD.

więcej 
Euroasia Cargo Service Sp. z o.o.

ul. Kamienna 19B/21
30-001 Kraków

Działająca na rynku usług spedycyjnych od 2002 roku firma EUROASIA CARGO SERVISCE posiada swoją placówkę w Krakowie. Teren działalności odnosi się do takich krajów, jak: Syria, Azerbejdżan oraz Turcja. Propozycja adresowana jest do zakładów, poszukujących przewozu asortymentu na Wschód.

więcej 
SuperWnetrze.pl Damian Bochenek-Dobrowolski

ul. Organki 2
31-990 Kraków

SuperWnetrze.pl to sklep internetowy prowadzony przez firmę SuperWnetrze.pl Damian Bochenek-Dobrowolski. Siedziba firmy mieści się w Krakowie. Sklep zajmuje się tylko sprzedażą wysyłkową. Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru. Odbiorcami oferty są firmy i architekci oraz klienci prywatni, którzy pragną kompleksowo wyposażyć wnętrza wszelkiego rodzaju.

więcej 
ARWENA Urszula Kaczor

ul. Wielicka 250
30-633 Kraków

Wirtualna hurtownia torebek damskich Arwena zaczęła swoją pracę ponad 20 lat temu. Jej placówka mieści się w Krakowie. Jako kompetentny importer torebek współpracuje z najlepszymi dostawcami, do których zalicza się na przykład David Jones.

więcej 
Tomasz Kozłowski Kancelaria Adwokacka

ul. Kielecka 24/1
31-513 Kraków

Kancelaria Adwokacka będąca własnością adwokata Tomasza Kozłowskiego, zapewnia obsługę prawną na najlepszym poziomie. Siedziba kancelarii mieści się w Krakowie. Oferta kierowana jest do klientów prywatnych i biznesowych. Kancelaria współpracuje między innymi z doradcami podatkowymi, tłumaczami przysięgłymi i z innymi kancelariami z całej Polski.

więcej 
SEKO Sp. z o.o.

ul. Zamoyskiego
30-519 Kraków

SEKO Sp. z o.o. Sp. Komandytowa to firma z siedzibą w Krakowie, która wydzieliła trzy obszary działek budowlanych w Rzeszotarach, oddalonych zaledwie 6km od stolicy Małopolski. Odbiorcami oferty są osoby, które chcą wybudować dom pod Krakowem.

więcej 
Małopolska Grupa Consultingowo Szkoleniowa

ul. Słowiańska 2/14
31-141 Kraków

Placówka Małopolskiej Grupy Consultingowej znajduje się w Krakowie. Pracują tam zawodowcy, posiadający wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu studiów wykonalności i w branży finansowej. Usługi skierowane są do przedsiębiorstw z różnego typu sektorów.

więcej 
Emmerson-Lumico Sp. z o.o.

ul. Walerego Sławka 8a
30-633 Kraków

więcej 
P.H. Deko S.J.

ul. Wilcza 27
50-429 Kraków

więcej 
Błysk

ul. Petofiego 24/3
31-712 Kraków

Firma Błysk świadczy usługi w zakresie sprzątania zarówno powierzchni biurowych jak i prywatnych lokali.

więcej 
1 2